Vorige besturen

Negentiende bestuur

Voorzitter – Steven Hollemal
Secretaris – Calle de Groot
Penningmeester – Gaby Rahimbaks
Commissaris Dans – Fransje Verduijn
Commissaris Intern – Susy Kranenburg
Commissaris Extern – Brian van Riel (1ste helft v.h. jaar)

Achttiende bestuur

Voorzitter – Juul van Kesteren
Secretaris – Raméla Stuart
Penningmeester – Matthijs de Fouw
Commissaris Dans – Esmé Rijndertse
Commissaris Intern – Sanne Kluin
Commissaris Extern – Laura Beunk


Vlnr: Laura Beunk, Sanne Kluin, Raméla Stuart, Juul van Kesteren, Matthijs de Fouw, Esmé Rijndertse

Zeventiende bestuur


Voorzitter – Lieke Oppers
Secretaris – Leonie Vonk
Penningmeester – Bas Broere
Commissaris Dans – Neeltje-Cees de Wit
Commissaris Intern – Roos Leenen
Commissaris Extern – Tes van der Zee

Zestiende bestuur


Voorzitter – Caroline Bollen
Secretaris – Lieke Galas
Penningmeester – Kei Peitz (sept – apr), Bas Broere (apr – sept)
Commissaris Dans – Tamara Driessen
Commissiecoördinator – Linda Withag

Vijftiende bestuur


Voorzitter – Tom Lormans
Secretaris – Carine Eskes
Penningmeester – Cenna van Manen
Commissaris Dans – Roxanne Oude Alink
Commissaris Algemene Zaken – Manon Verheijen
Commissiecoördinator – Kim Schuurman

Veertiende Bestuur

Voorzitter – Tessa van de Kamp
Secretaris – Denise Slotman
Penningmeester – Bob Muit
Commissaris Dans – Eva Commeren
Commissaris Algemene Zaken – Lotte Dohmen
Commissie Coördinator – Caroline Burgers

 

Dertiende bestuur


Voorzitter – Tom de Ruijter
Secretaris – Bart Dirven
Penningmeester – Nienke Holtslag
Commissaris Dans – Carine Kleine Haar
Commissaris Algemene Zaken – Marijn de Haan
Commissiecoördinator – Samoa Otermans

 

Twaalfde bestuur

Voorzitter – Dominique Ros (midden boven)
Secretaris – Marjolein van Gils (midden onder)
Penningmeester – Annemieke Engelbert (rechtsboven)
Commissaris dans – Saskia Marcelis (linksonder)
Commissaris algemene zaken – Afra de Berk (rechtsonder)
Commissiecoördinator – Roel Keulen (linksboven)

Elfde bestuur

Voorzitter – Devika van Rijbroek (midden onder)
Secretaris – Yorick van der Wal (links boven)
Penningmeester – Sarah Sloot (rechts onder)
Commissaris dans – Lydia Mennes (links onder)
Commissaris algemene zaken – Ricardo van den Akker (midden boven)
Commissiecoördinator – Mark Gorris (rechts boven)

Tiende bestuur

Voorzitter – Ellen de Boer (rechts)
Secretaris – Timo Schigt (onder)
Penningmeester – Mireille Smets (links)
Commissaris algemene zaken en commissaris dans – Devika van Rijbroek (boven)

Negende bestuur

Voorzitter – Anne Weerden (onder)
Secretaris – Carolien Lafféber (boven)
Penningmeester – Mireille Smets (links)
Commissaris dans – Stephanie Zandee (rechts)

Achtste bestuur

Voorzitter – Anne Weerden (midden)
Secretaris – Jeroen Romeijn (tweede van links)
Penningmeester – Sander Dik (tweede van rechts)
Commissaris algemene zaken – Iris van Ooijen (meest rechtse)
Commissaris dans – Stephanie Zandee (meest linkse)

Zevende bestuur

Voorzitter – Bernard van Gastel
Secretaris – Jeroen Romeijn
Penningmeester – Sander Dik
Commissaris algemene zaken – Iris van Ooijen
Commissaris dans – Sanne Meurs

Zesde bestuur

Voorzitter – Bernard van Gastel
Secretaris – Femke Struik
Penningmeester – Hanneke Bertens
Commissaris algemene zaken – Marlijn Cornelissen
Commissaris dans – Sanne Meurs

Vijfde bestuur

Voorzitter – Sabine Janssen (tweede van rechts)
Secretaris – Femke Struik (meest rechtse)
Penningmeester – Hanneke Bertens (tweede van links)
Commissaris algemene zaken – Marlijn Cornelissen (midden)
Commissaris dans – Mark Tissink (meest linkse)

Vierde bestuur

Voorzitter – Sabine Janssen
Secretaris – Femke Struik
Penningmeester – Hanneke Bertens
Commissaris algemene zaken – Marlijn Cornelissen
Commissaris dans – Saskia Agterenbos

Derde bestuur

Voorzitter – Sabine Janssen
Secretaris – Annemarie Razenberg
Penningmeester – Martijn Wehrens
Commissaris algemene zaken – Christiaan Dolk
Commissaris dans – Saskia Agterdenbos

Tweede bestuur

Voorzitter – Anke Hoefnagels
Secretaris – Annemarie Razenberg
Penningmeester – Martijn Wehrens
Commissaris algemene zaken – Christiaan Dolk
Commissaris dans – Jessie Mensink

Eerste en tevens oprichtingsbestuur

Unicode

Voorzitter – Wim Pelgrim (meest rechtse)
Secretaris – Pauline Linssen (derde van rechts)
Penningmeester – Anke Hoefnagels (tweede van links)
Commissaris jazzdance – Jessie Mensink (meest linkse)
Commissaris stijldansen – Remy Waardenburg (derde van links)
Commissaris PR – Chantal Keilholtz (tweede van rechts)