FeesCie

Lieve iedereen,

Dit jaar mogen wij – Hannah, Lara, Vera en Merle – twee van de leukste feestjes van het jaar verzorgen! Wij zijn namelijk komend jaar de FeesCie. Wij kijken onwijs uit naar het komende lustrumjaar, en hopen dat we het dit jaar daarom extra spetterend kunnen maken voor iedereen. Het gala is het moment om te dansen in je mooiste feestkleding en om te genieten van wat een geweldige avond belooft te worden! Het eindfeest is het moment om te vieren dat er weer een fantastisch jaar op zit en de welverdiende vakantie kan beginnen!

Hopelijk gaan jullie het jaar met net zoveel enthousiasme tegemoet als wij, we kijken ernaar uit jullie te zien bij de feesten!

Wij gaan ons uiterste best doen dit jaar en horen graag van jullie als jullie leuke suggesties, wensen of tips hebben voor de invulling van beide avonden. Mail dan vooral naar: feescie.df@gmail.com

De FeesCie bestaat dit jaar uit:

  • Hannah Nederstigt (voorzitter)

  • Merle Schilders (secretaris)

  • Lara Aalberts (penningmeester)

  • Vera Barten

Translate Β»